facebook

Mexie

Beauty & Lifestyle

Słońce, plaża, woda. W jakim stroju kąpielowym poczujesz się najlepiej?

Neonowe kolory

Mogą być zbyt odważne dla Ciebie, ale to zdecydowany hit tego lata. Podkreślają przede wszystkim opaleniznę, ale też świetnie zwracają uwagę na walory Twojego biustu. Zwłaszcza wtedy gdy zdecydujesz się na bikini, bo jednoczęściowe stroje w tych odcieniach mogą trochę poszerzać.

Kolory te sprawią, że na pewno zostaniesz zauważona nawet z dalekiego molo w Sopocie i przez złocisty piasek nie przejdziesz obojętnie wśród tłumu plażowiczów.

Styl retro

Jeśli chcesz się poczuć jak gwiazda lat 50 czy 60 poszukaj stroju jakie nosiły Marilyn Monroe czy Brigitte Bardot. Jest to propozycja głównie dla kobiet, które chcą ukryć mankamenty swych figur, gdyż będą to zazwyczaj kostiumy jednoczęściowe. Jak wiadomo jednoczęściówki doskonale spłaszczą brzuch czy uwypuklą pośladki. Do tego retro okulary, słomiany kapelusz wraz z torebką i możesz czuć się jak gwiazda plaż całego świata.

Pamiętaj, że strój kąpielowy trzeba przymierzyć i chociaż majtki mają specjalną wkładkę higieniczną to lepiej ubierz je na swoje. Zrób kilka przysiadów, pozginaj się, popływaj po przymierzalni i bądź pewna, że leży na Tobie idealnie.

Podobne artykuły

Teraz  Mexie.pl jest dostępne także na telefonach. Sprawdź już dzisiaj!