Newsy / Wszystkie artykuły

przedszkole

Czary mary w kuchni – warsztaty dla dzieci i rodziców

Projektowanie smacznych kanapek dla dzieci, a dla dorosłych konsultacje dietetyczne oraz porady makijażystki – to wszystko czeka na uczestników bezpłatnych warsztatów dla najmłodszych i ich rodziców. Zajęcia odbędą się 19 listopada we Wrocławiu w ramach ogólnopolskiego programu edukacyjnego „Śniadaniowa Klasa”.

dziewczyna paląca papierosa,

Nowy lek w walce z uzależnieniem od papierosów

Próbowałaś już wszystkiego w walce z tym okropnym nałogiem? Zjadłaś więcej tabletek z nikotyną niż przez całe życie aspiryny? I pewnie kupiłaś elektronicznego papierosa, tłumacząc sobie, że musisz mieć coś co choć trochę przypomina czynność palenia.

plakat fashion week poland 2014

Fashion Week Poland, czyli co będziemy nosić na wiosnę/lato 2014

Już dziś rozpoczynamy wielkie święto polskiej mody. Od 15 do 20 października na wybiegach Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej zaprezentują się wybitni projektanci. Będzie to już 9 edycja tego wydarzenia. Tym razem zobaczymy co będzie się nosić w sezonie wiosna/lato 2014.

Izabela Sopalska, jedna z finalistek Wyborów Miss Polski na wózku

I Wybory Miss Polski na wózku

Właśnie zakończyła się pierwsza edycja nietypowego konkursu piękności. 4.08.2013 w Ciechocinku na uroczystej gali uhonorowana została najpiękniejsza Miss Polski na wózku. Laureatką konkursu została Olga Fijałkowska z woj. mazowieckiego. Gale swoją obecnością zaszczycił premier Donald Tusk, który wręczył uczestniczkom upominki i szczerze im gratulował.