facebook

Mexie

Beauty & Lifestyle

Fashion Week Poland, czyli co będziemy nosić na wiosnę/lato 2014

Już dziś rozpoczynamy wielkie święto polskiej mody. Od 15 do 20 października na wybiegach Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej zaprezentują się wybitni projektanci. Będzie to już 9 edycja tego wydarzenia. Tym razem zobaczymy co będzie się nosić w sezonie wiosna/lato 2014.

Cała impreza została podzielona na kilka segmentów: Designer Avenue, OFF Out of Shedule, Showroom i Concept Store, wystawa  oraz szkolenia Let Them Know. W tej edycji, po krótkiej przerwie, powraca również projekt Salon. Cała impreza rozpocznie się o godzinie 20:00, specjalnym pokazem otwierającym Junko Koshino, jednej z najlepszych japońskich projektantek.

Designer Avenue

Jest to cykl pokazów na których zaprezentują się największe gwiazdy Fashion Week kolejno 17,18,19 i 20 października. W tym roku zaproszenia przyjęli m.in. ŁUKASZ JEMIOŁ BASIC, AGA POU, NATASHA PAVLUCHENKO, NENUKKO, PTASZEK i wiele innych. Swoją specjalną kolekcje zaprezentuję również EVA MINGE, podczas której nasz projektantka otrzyma prestiżową nagrodę International Star Diamond Award przyznawaną przez The American Academy of Hospitality Sciences. Minge została doceniona za wyjątkowe osiągnięcia w projektowaniu mody i dóbr luksusowych.

Podobne artykuły

Teraz  Mexie.pl jest dostępne także na telefonach. Sprawdź już dzisiaj!