facebook

Mexie

Beauty & Lifestyle

Jeansy Wrangler, rewolucyjne SPA w nogawkach

Linia Denim Spa marki Wrangler to innowacyjny pomysł, który ma pomóc w poprawieniu jakości naszej skóry. Noszenie jeansów to już nie tylko dobry look, ale od teraz też swego rodzaju małe SPA.

Na czym polega nowa idea amerykańskiej marki ?

Spodnie te zostały poddane natryskowi mikrokapsułek, który pod wpływem tarcia podczas noszenia uwalniają swe właściwości. Dzięki temu, że są bardzo slim, a ich wnętrze jest gładkie, idealnie rozprowadzają się po skórze naszych nóg.

Dostępne są rodzaje trzech wykończeń (różne właściwości mikrokapsułek).

  • Smooth Legs – te spodnie mają nam pomóc w walce z celluitem. Dzięki wyciągu z alg, retinolu i kofeiny celluit ma się stać mniej widoczny, a ilość komórek tłuszczowych się zmniejszy.
  • Aloe Vera – kojący wyciąg z aloesu ma nam zapewnić wyluzowane samopoczucie i trochę relaksu.
  • Olive Extract – działanie nawilżające.

Niezależne badania instytutu we Francji dały zaskakujący wynik. 160 kobiet stwierdziło, że dzięki tym jeansom ich skóra stała się gładsza.

Mikrocząsteczki znajdujące się na spodniach wystarczają na 15 dni noszenia lub od 6 – 8 prań. Po wyczerpaniu się naszego małego Spa można dokupić specjalny spray w salonach sieci Wrangler.

Nie dajecie temu wiary? Nie pozostaje wam nic innego jak przekonać się na własnej skórze. Ceny zaczynają się od 319 PLN.

Teraz  Mexie.pl jest dostępne także na telefonach. Sprawdź już dzisiaj!