facebook

Mexie

Beauty & Lifestyle

Najlepsze aplikacje na smartfona dla kobiet

Smartfony obecnie dają nam nieskończoną liczbę możliwości, aby uprzyjemnić sobie życie. Od wszelkiego rodzaju gier przez różne multimedia po bardzo użyteczne aplikacje, które nam ten żywot nie tylko uprzyjemnią, ale i ułatwią.

Portal Mexie specjalnie dla was drogie panie przygotował zestawienie kilku kobiecych aplikacji.

Circle of 6

Zaczynamy od najważniejszego, czyli bezpieczeństwa. Aplikacja ta dostała nagrodę Białego Domu w kategorii technologicznych osiągnięć z tytułu Aplikacje Przeciwko Nadużyciom. Jest ona bardzo prosta w użytkowaniu. Tworzymy swój własny krąg sześciu wpisując w każde okienko jednego ze znajomych lub rodziców, ogólnie rzecz biorąc zaufanych ludzi, którzy będą mogli szybko zainterweniować.

Gdy dojdzie do zagrożenia mamy do wyboru trzy opcje. Pierwsza wysyła do zainteresowanych smsa o treści „Call me”. Druga jest już bardziej zaawansowana, gdyż potrzebujemy aktywnej sieci, ponieważ nasz krąg dostanie wiadomość „Come and get me” wraz z linkiem do google maps, który pokaże im dokładną naszą pozycję. Trzecia opcja wzywa już służby porządkowe, tylko niestety ta aplikacja pochodzi ze Stanów, więc prawdopodobnie nikt z Polskich służb sygnału nie otrzyma. Mimo wszystko warto wzbudzić wśród znajomych rumor, wystarczy tylko jedne kliknięcie, a może wam naprawdę pomóc.

Aplikacja bezpłatna
Dostępna na Android i Apple

 • korka

  idealna :) zaraz sciagam :)

 • anna

  endomondo – moja ulubiona

 • agnieszka

  Najbardziej przypadła mi do gusta aplikacja Libra – muszę zgubić kilka kilogramów po ciąży :) Mój smartfon ostatnio jest bardzo eksploatowany, bo mam aplikację o żywieniu niemowlęcia (Bobovita), obliczającą cykl (OvuView) i kilka do robienia zdjęć – a co! ;)

 • Charlotte

  polecam aplikację Bobovity jak koleżanka poniżej. Młode mamy będą bardzo z niej zadowolone. mnie bardzo się przydała. Jak również listonic.

 • ania
 • ona

  ja bardzo lubie audioblog. moge sobie sluchac blogow wszedzie ;)

 • http://ikol.pl/gpspojazdy/ Ulumulu

  Ja polecam aplikację ikol X – można sprawdzić, gdzie podziewa się wasz chłopak, mąż. Albo zgrać się z koleżankami i będziecie na bieżąco mieć podgląd na mapie, gdzie która z was jest. Łatwo sie wtedy spontanicznie umówić na kawę i ploty :) więcej o aplikacji tutaj: http://ikol.pl/lokalizacja-telefonu/pl/jak-to-dziala.html

Teraz Mexie.pl jest dostępne także na telefonach. Sprawdź już dzisiaj!